1
/
din
4
Set mobilier baie (masca suspendata cu 2 sertare si lavoar) Hatria Bahia 13 60x37 cm, cu un orificiu pentru baterie, crem (chestnut oak)
Set mobilier baie (masca suspendata cu 2 sertare si lavoar) Hatria Bahia 13 60x37 cm, cu un orificiu pentru baterie, crem (chestnut oak)
No reviews
Pret obisnuit
5.339,95 RON
Pret obisnuit
7.250,93 RON
Pret redus
5.339,95 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:bh0600365011ts4
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | HATRIA |
|---|---|
| Tip produs | Seturi mobilier (masca + lavoar) |
| Material | PAL |
| Culoare | Crem |
| Design | Modern |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Lungime exacta | 58 cm |
| Latime exacta | 35.5 cm |
| Inaltime exacta | 50 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
Share

Descriere produs:
Set format din:
1. Baza lavoar
Dimensiuni: 680x335xH500 mm
Material: PAL
Finisaj: crem
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- 2 sertare
- mecanism de inchidere lenta (soft close)
2. Lavoar
Dimensiuni: 600x365xH160 mm
Material: ceramica
Finisaj: alb lucios
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- un orificiu pentru baterie
- prevazut cu preaplin
- suprafata tratata antibacterian