1
/
din
3
Ravak SD Step Masca lavoar baie cu blat si sertar 100x54 cm, alb
Ravak SD Step Masca lavoar baie cu blat si sertar 100x54 cm, alb
No reviews
Pret obisnuit
4.799,99 RON
Pret obisnuit
5.072,38 RON
Pret redus
4.799,99 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:x000001429
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Material | MDF |
| Culoare | Alb |
| Design | Modern |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 54 cm |
| Inaltime exacta | 30.5 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1000x540xH305 mm
Material: MDF
Finisaj: alb lacuit
Montaj: suspendat
Caracteristici:
- prevazut cu un sertar
- suprafata rezistenta la umiditate
- spatiu generos de depozitare
- set de fixare inclus (suruburi, balamale)