1
/
din
4
Ravak SD Formy Masca lavoar baie cu blat si doua sertare 100x55, crem (stejar)
Ravak SD Formy Masca lavoar baie cu blat si doua sertare 100x55, crem (stejar)
No reviews
Pret obisnuit
6.899,98 RON
Pret obisnuit
7.292,64 RON
Pret redus
6.899,98 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:X000001033
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RAVAK |
|---|---|
| Tip produs | Masti lavoar baie |
| Material | MDF |
| Culoare | Crem |
| Design | Modern |
| Forma | Linii drepte |
| Montaj | Suspendat |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 55 cm |
| Inaltime exacta | 22 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1000x550xH220 mm
Material: MDF furniruit
Culoare: crem (stejar)
Caracteristici:
- prevazut cu 2 sertare
- spatiu generos pentru depozitare
- set de fixare inclus (suruburi, balamale)