1
/
din
2
Grohe Selection Polita de colt cu suport, nichel mat (brushed nickel)
Grohe Selection Polita de colt cu suport, nichel mat (brushed nickel)
No reviews
Pret obisnuit
539,96 RON
Pret obisnuit
860,92 RON
Pret redus
539,96 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:41038EN0
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GROHE |
|---|---|
| Tip produs | Polite si etajere |
| Material | Metal / Plastic |
| Culoare | Nichel mat |
| Design | Modern |
| Forma | Rotunjita |
| Lungime exacta | 20 cm |
| Latime exacta | 16.8 cm |
| Inaltime exacta | 8.5 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 200x168xH85 mm
Material: metal/plastic
Finisaj suport: nichel mat StarLight
Tehnologie Grohe StarLight:
Suprafata cu finisaj cromat ofera luciu superior pe termen indelungat, rezistenta la zgarieturi si permite curatarea usoara a acesteia