1
/
din
2
Grohe Selection Polita de colt cu suport, antracit (hard graphite)
Grohe Selection Polita de colt cu suport, antracit (hard graphite)
No reviews
Pret obisnuit
499,97 RON
Pret obisnuit
807,11 RON
Pret redus
499,97 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:41038A00
Garantie: 5 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | GROHE |
|---|---|
| Tip produs | Polite si etajere |
| Material | Metal / Plastic |
| Culoare | Satinat |
| Design | Modern |
| Forma | Rotunjita |
| Lungime exacta | 20 cm |
| Latime exacta | 16.8 cm |
| Inaltime exacta | 8.5 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 200x168xH85 mm
Material: metal/plastic
Finisaj suport: antracit StarLight
Tehnologie Grohe StarLight:
Suprafata cu finisaj cromat ofera luciu superior pe termen indelungat, rezistenta la zgarieturi si permite curatarea usoara a acesteia