1
/
din
2
Dulap baie 35x15xH75 cm Roca Ona, reversibil, maro (dark elm)
Dulap baie 35x15xH75 cm Roca Ona, reversibil, maro (dark elm)
No reviews
Pret obisnuit
1.319,98 RON
Pret obisnuit
1.508,87 RON
Pret redus
1.319,98 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:A857637511
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | ROCA |
|---|---|
| Tip produs | Dulapuri baie suspendate |
| Material | PAL |
| Culoare | Maro |
| Montaj | Suspendat |
| Lungime exacta | 35 cm |
| Latime exacta | 15 cm |
| Inaltime exacta | 75 cm |
| Livrare | livrabil 15-30 zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 350x150xH750 mm
Material: PAL
Finisaj: maro
Montaj: suspendat/pe pardoseala
Caracteristici:
- 1 usa reversibila (deschidere spre stanga sau spre dreapta)
- rafturi reglabile din sticla
- balamale cu mecanism de inchidere lenta