1
/
din
2
Deante Silia Polita de dus, auriu periat
Deante Silia Polita de dus, auriu periat
No reviews
Pret obisnuit
473,99 RON
Pret obisnuit
596,92 RON
Pret redus
473,99 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:ADI_R551
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | DEANTE |
|---|---|
| Tip produs | Polite si etajere |
| Material | Metal |
| Culoare | Auriu mat |
| Design | Modern |
| Forma | Rotunjita |
| Lungime exacta | 27.6 cm |
| Latime exacta | 18.6 cm |
| Inaltime exacta | 8.9 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 276x186xH89 mm
Material: metal
Finisaj: auriu periat
Include set de fixare