1
/
din
2
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros D Compact 100x90 cm
Cadita dus dreptunghiulara Radaway Doros D Compact 100x90 cm
1 review
Pret obisnuit
1.109,98 RON
Pret obisnuit
1.184,83 RON
Pret redus
1.109,98 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:SDRD1090-05
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Material | Acril |
| Culoare | Alb |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 12 cm |
| Livrare | Livrare imediata |
| Locatie | Depozit 2 |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1000x900xH115 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Culoare: alb
Panou integrat pe toate laturile
Suprafata neteda antibacteriana pentru curatare usoara
Rezistenta la umezeala si mucegai
Instalare rapida si reglaj usor
*Set picioruse pentru cadita de dus inclus
A
Anca Cadita de dus este foarte buna. Sunt foarte multumita atat de calitatea produselor cat si de sfaturile primite.