1
/
din
2
Cadita dus dreptunghiulara compozit Radaway Teos F 100x90 cm, antracit
Cadita dus dreptunghiulara compozit Radaway Teos F 100x90 cm, antracit
No reviews
Pret obisnuit
2.839,96 RON
Pret obisnuit
3.159,55 RON
Pret redus
2.839,96 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:htf10090-64
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cadite dus |
| Material | Compozit |
| Culoare | Antracit |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Lungime exacta | 100 cm |
| Latime exacta | 90 cm |
| Inaltime exacta | 4 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 1000x900xH40 mm
Diametru sifon: Ø90 mm
Finisaj: antracit
Material: marmura compozit
Montaj: incastrat sau pe pardoseala
Caracteristici:
- suprafata antiderapanta, usor de intretinut
- rezistenta la umezeala, decolorare si abraziune
*Nota: Sifon cadita de dus se achizitioneaza separat