1
/
din
4
Cabina dus patrata cu usi pliante Radaway Essenza KDD B 80x80 cm
Cabina dus patrata cu usi pliante Radaway Essenza KDD B 80x80 cm
No reviews
Pret obisnuit
6.299,97 RON
Pret obisnuit
6.997,91 RON
Pret redus
6.299,97 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:385070-01-01l/385070-01-01r
Garantie: 3 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | RADAWAY |
|---|---|
| Tip produs | Cabine cu usi pliante |
| Material | Sticla securizata |
| Culoare | Profil Crom,Geam Clar |
| Forma | Patrata |
| Lungime exacta | 80 cm |
| Latime exacta | 80 cm |
| Inaltime exacta | 200 cm |
| Livrare | livrabil 10-20 zile |
Share

Descriere produs:
Material: sticla transparenta
Finisaj profil: crom
Dimensiuni: 800x800xH2000 mm
Grosime sticla: 6 mm
Geamurile cabinei de dus sunt din sticla securizata si sunt acoperite cu EasyClean, un strat care ajuta la pastrarea curateniei cabinei
Optiuni coloristice sticla: transparent, satinat, maro, grafit
Manere cromate elegante
Mecanism de ajustare a profilelor care permite compensarea iregularitatilor peretilor
Mecanism de ridicare-coborare a usii
* Optional exista posibilitatea de montaj fara plinta de prag
* Optional manerele se pot inlocui cu alte manere, culoare grafit