1
/
din
2
Bemeta Cytro Polita de colt 29 cm, negru
Bemeta Cytro Polita de colt 29 cm, negru
No reviews
Pret obisnuit
141,01 RON
Pret obisnuit
211,23 RON
Pret redus
141,01 RON
Taxe incluse.
Cantitate
Nu am putut încărca disponibilitatea pentru ridicare
SKU:153102390
Garantie: 2 ani
Detalii produs:
Detalii produs:
| Brand | BEMETA |
|---|---|
| Tip produs | Polite si etajere |
| Material | Metal |
| Culoare | Negru |
| Design | Modern |
| Forma | Rotunjita |
| Lungime exacta | 29 cm |
| Latime exacta | 22 cm |
| Inaltime exacta | 4.7 cm |
| Livrare | Peste 30 de zile |
Share

Descriere produs:
Dimensiuni: 290x220xH47 mm
Material: metal
Finisaj: negru